top of page

Ambulatorās konsultācijas

Pieteikšanās ambulatorajām konsultācijām ar e-pierakstu, reģistratūrā vai, zvanot uz reģistratūras tālruni: +371 64125634

Pieraksta tālrunis rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai: +371 20238111

Zvani tiek pieņemti darba dienās plkst. 8.00 - 16.00

Acu ārsts

Acu ārsts jeb oftalmologs veic vispusīgu redzes pārbaudi, padziļinātu dažādu acu slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultē par ārstēšanu un profilaksi pieaugušos un bērnus.

Bērnu alergologs

Bērnu alergologs konsultē pacientus ar ādas problēmām (atopiskais dermatīts, nātrene, angioedēma), biežām un nepārejošām elpceļu problēmām, aizdomām par pārtikas alerģiju, anafilaksi, plēvspārņu alerģiju, medikamentu alerģiju.

Bērnu pneimologs

Bērnu pneimonologs jeb plaušu ārsts ir specializējies elpošanas orgānu sistēmas slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā.

Diabēta apmācības kab.

Ar cukura diabētu var iemācīties sadzīvot, ievērojot pareizu dzīvesveidu, uzturu un īpašas higiēnas prasības. Ja pacients ir zinošs par savu slimību un motivēts pats līdzdarboties veselības saglabāšanai, ir iespēja būtiski uzlabot dzīves kvalitāti, novērst akūtos sarežģījumus un slimības komplikāciju attīstību.

Fizikālās terapijas seciālists

Fizikālā terapija ir dažādu fizikālo faktoru (elektrības, siltuma, aukstuma, ūdens) izmantošana medicīnā. Ir daudzas saslimšanas, kuru ārstēšanā paralēli citām metodēm – medikamentozām, ķirurģiskām – ir lietderīgi izmantot arī fizikālo terapiju ātrākas atveseļošanās un rehabilitācijas nolūkā.

Garīgās veselības centrs

Pacientiem ar garīgās veselības traucējumiem dienas stacionārs ir nepieciešams, lai nedotos uz slimnīcu, bet dienas centrā kopā ar speciālistiem: ārstu psihiatru, medicīnas māsu un sociālo darbinieku pārvarētu slimības paasinājumu vai dekompensāciju.

Klīniskais psihologs

Klīniskais psihologs ir speciālists, kurš sniedz psiholoģisko palīdzību dažādu garīgo, emocionālo un uzvedības traucējumu un citu psiholoģisko problēmu gadījumos. Cēsu klīnikas Garīgās veselības centrā klīniskais psihologs konsultē gan pieaugušos, gan bērnus.

Narkologs

Narkologs diagnosticē, sniedz konsultācijas un ārstē pacientus, kuri cieš no dažādām atkarībām: alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vielu, azartspēļu vai datorspēļu. Biežākās pacientu sūdzības un simptomi saistīti ar emocionāliem traucējumiem, depresīvām izjūtām, nespēju saņemties, lai kaut ko uzsāktu, darbošanās motivācijas trūkumu, noslēgšanos sevī.

Otolaringologs

Otolaringologs ir ārsts, kas ārstē pacientus ar ausu, kakla un deguna saslimšanām.

Podologs

Ārstnieciskā pēdu aprūpe jeb podologa palīdzība ir īpaši svarīga un nepieciešama cukura diabēta pacientiem pēdu aprūpei.

Traumatologs - ortopēds

Traumatologs – ortopēds diagnosticē, konsultē, medikamentozi un kirurģiski ārstē pacientus kaulu un locītavu, muskuļu, saišu un cīpslu saslimšanu gadījumos. Biežāk sastopamie ir kaulu lūzumi un traumas, locītavu iekaisumi, skrimšļa slāņa nolietošanās, muskuļu, saišu un cīpslu pārslodze, iekaisumi un plīsumi.

Uztura specialists

Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kura piedalās pacienta ārstēšanā, rehabilitācijā un veselības veicināšanā: izvērtē pacientu veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura ieteikumus, kā arī sastāda vēlamo ēdienkarti.

Anesteziologs

Anesteziologs ir ārsts, kas veic anestēziju un nodrošina dzīvības funkciju uzturēšanu operācijas laikā, medikamentozi padara manipulācijas nesāpīgas, kontrolē sirdsdarbību, asinsspiedienu, elpošanu, mazina pacienta stresu, veic atsāpināšanu pēcoperācijas periodā.

Bērnu endokrinologs

Endokrinologs izmeklē un ārstē bērnus, kuriem ir augšanas, pubertātes, cukura diabēta problēmas vai citas patoloģijas, kas saistītas ar dziedzeriem un to ražotajiem hormoniem. Hormoni ir ķīmiskas vielas, kas ietekmē visa organisma darbību: nodrošina vielu maiņu, organisma attīstību, augšanu u.c. procesus.

Bērnu ķirurgs

Bērnu ķirurgs ir ārsts, kas nodrošina diagnostiku un ārstēšanu iedzimtu vai iegūtu bērnu vecuma ķirurģisku saslimšanu gadījumos, veic arī kontroles apskates pēc ķirurģiskām operācijām.

Endokrinologs

Specializējas organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumu diagnostikā un ārstēšanā.

Fizioterapeits

Fizioterapeits izvērtē cilvēku fizisko funkcionālo stāvokli, tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm un saistību ar pašsajūtu, sāpēm. Fizioterpeiti darbā izmanto dažādas izvērtēšanas metodes: stājas un gaitas analīzi, kustību apjomu un kvalitāti, muskuļu funkciju, līdzsvara un koordinācijas testus. Ārstēšanā tiek izmantoti gan aktīvi vingrojumi, relaksācijas pozas, gan līdzsvara koordinācijas treniņi, dažādas mīksto audu tehnikas un mobilizācijas.

Ginekologs

Sniedz konsultācijas par sievietes veselību un ginekoloģisko slimību profilaksi, veic dzemdes kakla vēža skrīningu, sieviešu slimību diagnostiku un ārstēšanu, grūtnieču aprūpi, kā arī konsultē pēcdzemdību periodā. Palīdz risināt menopauzes un neauglības problēmas.

Ķirurgs

Ķirurgs ir ārsts, kurš specializējies iedzimtu un iegūtu slimību diagnostikā un ķirurģiskā ārstēšanā. Cēsu klīnikā ķirurgi sniedz ambulatoras konsultācijas, veic gan mazinvazīvas, piemēram, laparoskopiskas, endoskopiskas, gan vaļējas operācijas.

Nefrologs

Nefrologs jeb nieru slimību ārsts palīdzēs nieru un urīnceļu dažādu slimību gadījumos.

Pediatrs

Pediatrs specializējas bērnu slimību diagnostikā, ārstēšanā un to profilaksē, rūpējas par bērnu veselīgu augšanu un attīstību dažādos bērnu vecuma posmos, sākot jau no zīdaiņa vecuma.

Psihiatrs

Psihiatrs ir speciālists, kurš konsultē un ārstē cilvēkus ar emocionālās un garīgās veselības traucējumiem. Tie var izpausties dzīves pārmaiņu periodos, krīzes situācijās, kā arī fiziskas vai psihoemocionālas pārslodzes gadījumos.

Tuberkulozes un plaušu slimību kabinets

Aicinām mazāko šaubu vai aizdomu par saslimšanu ar tuberkulozi gadījumā konsultēties ar mūsu klīnikas tuberkulozes un plaušu slimību kabineta ārstiem.

Vecmāte

Vecmāte ir ārstniecības persona, kura patstāvīgi vada normālu, fizioloģisku grūtniecību un sagatavo topošo māmiņu un tēti dzemdību norisei, kā arī vecmāte var pieņemt dzemdības.

Brūču aprūpes kabinets

Brūču aprūpes kabinetā sertificēta ķirurģijas aprūpes māsa novērtē un aprūpē operāciju, kā arī hroniskas vai ilgstoši nedzīstošas brūces, izmantojot atbilstošu pārsienamo materiālu un aprūpes līdzekļus.

Bērnu neirologs

Bērnu neirologs ir ārsts, kas izmeklē un ārstē nervu, galvas un muguras smadzeņu un to apvalku, kā arī asinsvadu slimības. To iemesli var būt ļoti dažādi: iekaisums, traumas, ģenētika, audzēji, u.c.

Dermatologs, venerologs

Diagnosticē un ārstē ādas, matu un nagu slimības, konsultē ādas kopšanas jautājumos. Pie dermatologa jāvēršas, ja ir problemātiska sejas āda, iedzimtas ādas problēmas, alerģiskas slimības, ja vēlaties likvidēt kārpas, vasaras raibumus vai rētas, kā arī, ja nepieciešams veikt dzimumzīmju apskati. Speciālists veic arī seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Ergoterapeits

Pie ergoterapeita var vērsties cilvēki ar kustību traucējumiem, pēc insulta, ar galvas traumām, lūzumiem, perifēro nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, apdegumiem, psihiskām saslimšanām, kā arī tie, kam nepieciešamas konsultācijas par vides pieejamību, ergonomikas principu pielietošanu darba vidē vai mājās.

Flebologs

Cēsu klīnikā pieredzējuši un sertificēti speciālisti veic kāju vēnu slimību kompleksu diagnostiku un ārstēšanu.

Kardiologs

Kardiologs ir ārsts, kurš specializējas sirds slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Sirds un asinsvadu slimības kļūst arvien plašāk izplatītas, tās skar arvien jaunāka gadagājuma cilvēkus. Tās veicina stress, mazkustīgs dzīvesveids, neveselīgs uzturs un kaitīgi ieradumi.

Masieris

Masāžas laikā notiek iedarbība uz muskuļiem, tā spēj mazināt sāpes, saspringumu, labvēlīgi ietekmē asinsriti, locītavas, saites un nervu sistēmu. Pēc masāžas uzlabojas vispārējais ķermeņa stāvoklis, mazinās nogurums. Masāža ieteicama bērniem stājas uzlabošanai, pieaugušajiem dažādu saslimšanu gadījumā, kā arī jebkuram cilvēkam profilaktiski.

Neirologs

Neirologs diagnosticē un ārstē nervu, galvas un muguras smadzeņu un to apvalku, asinsvadu slimības.

Pneimonologs

Pneimonologs ir ārsts, kas sniedz konsultācijas bronhiālas astmas, hroniskas obstruktīvas plaušu slimības, sarkoidozes, plaušu plēves iekaisuma u.c. elpošanas orgānu sistēmas slimību gadījumos.

Rehabilitologs

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts konsultē pacientus dažādos jautājumos: pieaugušos ar mugurkaula problēmām, pēc insulta, traumām, sirds infarkta, bērnus – cerebrālās triekas, dzemdību traumu un citu agrīnu bojājumu gadījumos, kā arī ar stājas traucējumiem

Urologs

Urologs ir ārsts, kurš sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas ar urīnceļiem saistītas saslimšanas gan vīriešiem, gan sievietēm.

bottom of page