top of page

Pakalpojumi

Ārsts sniedz medicīnisko palīdzību pacientam

Nodrošinām diennaksts neatliekamo medicīnisko palīdzību pieaugušajiem un bērniem un pacientu observāciju. 24/7 neatliekamo medicīnisko palīdzību sniedz interists, ķirurgs vai traumatologs, anesteziologs - reanimatologs, pediatrs, radiologs.

Cilvēks aizpilda dokumentāciju

Cēsu klīnikā veicam stacionāro ārstēšanu, sniedzot iedzīvotājiem stacionāro veselības aprūpi akūto un hronisko slimību gadījumā, plānveida veselības aprūpes pakalpojumus dienas stacionārā, kā arī speciālistu ambulatori konsultatīvo palīdzību, veicam plaša spektra diagnostiskos izmeklējumus.

Attēlota slimnīcas darbiniece darba uniformā

Piedāvājam iespēju Amatas, Cēsu, Pārgaujas un Priekuļu novadu iedzīvotājiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumu mājās, kuru nodrošina sertificētas māsas. Paklapojumu var saņemt, ja nepieciešama ambulatora ārstnieciska palīdzība, bet medicīnisku indikāciju dēļ cilvēks nespēj ierasties ārstniecības iestādē.

Slimnīcas darbinieks aprūpē pacientu

Pakalpojums klientiem, kuriem nepieciešamais pakalpojuma apjoms pārsniedz veselības aprūpei mājās vai dienas centra un nakts patversmē noteiktajam, kā arī pēcoperācijas atveseļošanās periodā vai līdz pakalpojuma saņemšanai ilgstošas sociālās aprūpes vai sociālās rehabilitācijas institūcijā.

Cēsu klīnikas jumts

Cēsu klīnikā iespējams saņemt arī citu uzņēmumu pakalpojumus, piemēram, aptiekas, laboratorijas, kafejnīcas, skaistumkopšanas salona. Klīnikas telpās darbojas arī vairāku ārstu privātprakses.

bottom of page