top of page

Labie vārdi

Aicinām Cēsu klīnikas pacientus, piederīgos, kā arī klīnikas darbiniekus izteikt savu viedokli – ierosinājumus, pozitīvās atsauksmes, pretenzijas, lai kopīgi uzlabotu un pilnveidotu klīnikas darbu.

Atsauksmes var iesniegt:

  • aizpildot atsauksmju formu mājaslapas kontaktu sadaļā,

  • sociālajos tīklos,

  • sūtot uz e-pastu: info@cesuklinika.lv,

  • aizpildot anketu papīra formātā un to ievietojot atsauksmju kastēs Cēsu klīnikas 1.stāvā pie garderobes vai NMP un uzņemšanas nodaļā.

 

Piedāvājam iepazīties ar mūsu pacientu pateicībām medicīnas personālam, ārstējoties dažādās klīnikas nodaļās.

2024. gads

15.05.2024. “Gribu pateikt lielu paldies Cēsu klīnikas reanimācijas nodaļas darbiniekiem un terapijas nodaļai, sevišķi dakterei Baltrokai, kas ārstēja manu mammu Lidiju Kaņepi. Mamma iestājās klīnikā 17.martā ar sepses infekciju, kam sekoja smaga pneimonija un insults. Mediķu rūpes un atsaucība bija neizmērojama. Mamma pašlaik atrodas rehabilitācijas centrā un veselība uzlabojas. Liels paldies. Ar cieņu, L.Salmiņa”

 

17.05.2024. Endoskopiju kabinetam: "Liels un mīļš paldies par tik atsaucīgu, sirsnīgu un mīļu attieksmi pret pacientu. Liels, liels paldies! Lai Jums visām laba veselība. Ar cieņu un laba vēlējumiem, S.Reima.”

 

17.05.2024. Pateicība rehabilitācijas nodaļai: "Personāls ļoti atsaucīgs, jauks, pretimnākošs. Pēc veiktajām procedūrām jūtu uzlabojumus un noteikti izmantošu zināšanas, ko sniedza speciālisti. Ieteiktu katram reizi gadā tādas procedūras."

 

05.05.2024. “Liels paldies par brīnišķīgu un laipnu attieksmi un sapratni uzņemšanas nodaļā. Varu teikt tikai labus vārdus par reģistratūras darbiniecēm, māsiņām un Dr. Madaru Dzeni. Aizvedām astoņus mēnešus vecu bērniņu ar pastāvīgi augstu temperatūru, un viss personāls bija tik laipns un draudzīgi noskaņots. Uzklausīja un pacietīgi atbildēja uz visiem maniem jautājumiem, deva mums tik daudz sava laika, cik vien bija nepieciešams, un arī mazliet pajokoja, lai uzmundrinātu mūs. Personāls ir tiešām cilvēki savā īstajā vietā un attiecas ar mīlestību pret citiem un savu darbu. Daktere bija tik sirsnīga un pacietīga gan pret mazo, kreņķīgo cilvēku, gan pret mani, un ļoti skaidri izskaidroja visu informāciju. Analīzes tika veiktas un saņemtas zibenīgā ātrumā, un tūliņ pēc tam jau noteikta diagnoze un sagatavots plāns ārstēšanai. Milzīgs paldies visiem slimnīcas darbiniekiem, ar ko saskārāmies, un vislielākais paldies Dr Dzenei. M.Vebstere”

 

10.05.2024. "Nācās nokļūt Cēsu klīnikā. Paldies par rūpību un atsaucību uzņemšanas nodaļas personālam un ārstam, kurš mani aprūpēja. Atceros arī reizi, kad 2022. gadā septembrī ar ērces koduma sekām tiku slimnīcā, kur mani "piecēla" un nostādīja uz kājām. Iejūtīgs kolektīvs, teicama aprūpe. I. Gailīte.”

 

03.05.2024. "Uzņemšanas nodaļā ierados ar sāpēm kreisajā pusē. Laipnas māsiņas visu paskaidroja, apstāstīja. Noņēma analīzes. Ieradās jauka dakterīte, saprotami visu paskaidroja. Izstāstīja, ko darīs. USG dakterīte arī ļoti jauka, sīki, detalizēti visu apstāstīja. Esmu ļoti apmierināta ar Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļas personālu. Patika attieksme pret pacientu (mani). Evija.”

 

05.2024. "Mīļš paldies par ātru un kvalitatīvu operatīvo palīdzību uzņemšanas nodaļai".

"Pateicība iekšķīgo slimību nodaļai par ārstēšanu un rūpīgo un sirsnīgo attieksmi gan no ārstes Baltrokas, gan visa pārējā kolektīva. Slimniece I. Niedrīte"

 

Pateicība rehabilitācijas nodaļai: "Ļoti atsaucīgi, zinoši speciālisti, laipna apkalpošana. Paldies Baibai, Jānim, Kristapam, Līgai, Laimai un Sandrai".

04.2024. “Viss augstākajā līmenī, apmeklējot gan uzņemšanas, gan bērnu nodaļu kopā ar mazuli. Atsaucīgi, zinoši ārsti un personāls. Paldies par kvalitātes nodrošināšanu veselības nozarē! Un paldies par darbu pediatrei Ingai Strazdai! G.Kokare”

 

12.04.2024. Ķirurģijas nodaļai: “220.palātas pacientu vārdā MILZĪGS PALDIES nodaļas darbiniekiem par augsti profesionālu, izcili saskaņotu, mērķtiecīgu, ļoti atbildīgu darbu, kas tiek veikts ļoti precīzi, atbilstoši pacientu vajadzībām un ārstu nozīmētam plānam. Kā mehānisms ar zobratiņiem. Paldies par iejūtību un cilvēcību! Burvīgas telpas, aprīkojums. SAULES MŪŽU KLĪNIKAI! :)”

Ķirurģijas nodaļai: “Vakar mani atstāja ķirurģijas nodaļā. Bija sarežģīta operācija – 3 stundas biju operāciju zālē. Gribu pateikt, ka tik jauku aprūpi un atsaucīgus darbiniekus neesmu redzējusi. Vēl istabiņā ir divas sievas, arī viņas pārsteigtas par laipno apkalpošanu.”

Rehabilitācijas nodaļai: “1. Dienas stacionārā bija ļoti labi. Nākamreiz atgriezīšos atkal. 2. Rehabilitācijas dienas stacionāram - liels paldies! Un 10 balles no 10!”

 

5.04.2024. Ķirurģijas dienas stacionāram: "Paldies personālam! Jauka attieksme, visi laipni, atsaucīgi. Parūpējās par mani un jutos ļoti labi. Paldies"; "Mīļš paldies par laipno uzņemšanu, apkalpošanu un rūpēm pēc narkozes. izjutu lielu uzmanību, māsiņas ne acis nenovērsa. Mīļš paldies. Tāpat turpināt tik uz priekšu. Ir tas cilvēciskais faktors pret slimniekiem. Ilze"

Ķirurģijas nodaļas ārstam dr.Vaivodam: "Slimnīcā ierados ar ātro palīdzību. Gan uzņemšanas nodaļā, gan visā ārstēšanas laikā esmu pateicīga par daktera un visa personāla rūpīgo un sirsnīgo aprūpi un ārstēšanu. Paciente J. Bžozovska"

Bērnu slimību nodaļai ar dienas stacionāru: "Bērns sajūsmā par visiem ārstiem, saka, gribētu šeit atgriezties. Katru dakterīti sauc mīļvārdiņā, par to ļoti brīnos. Jūs esat super. Tādēļ - uz tikšanos!"

 

04.2024. Rehabilitācijas nodaļai: "Paldies nodaļas kolektīvam par profesionālu, iejūtīgu un ļoti laipnu attieksmi, konsultāciju un cilvēcisku siltumu"; "Esmu ļoti apmierināta par savu atveseļošanās kursu. Jūtu manāmu uzlabojumu. Personāls laipns, pretimnākošs. Domāju pēc laiciņa kursu atkārtot"; "Paldies, viss bija ļoti labi, personāls laipns un atsaucīgs. Ar visu esmu apmierināts".

 

04.2024. “Ķirurģijas nodaļa izremontēta, moderni aprīkota, klusa. Vienvietīga palāta ar sanitāro mezglu un skatu pa logu! Paldies laipnajām, uzmanīgajām māsiņām un sanitārēm! Lieliska, profesionāla komanda un serviss Jutos kā Šveices klīnikā! Milzīgs paldirs Dr. Skirmanim par operatīvo rīcību un humoru kritiskā situācijā. Apbrīnojams cilvēks un lielisks ārsts! Celis saglābts! S.Zariņa.”

 

04.2024. “Sirsnīgs paldies ķirurģijas nodaļas kolektīvam un dr. Vaivodam, arī reanimācijas nodaļai par iejūtīgu un profesionālu mana vīra Z.Āboliņš ārstēšanu un aprūpi!”

 

15.03.2024. “Gribu izteikt LIELU PALDIES klīnikas kolektīvam. Par attieksmi un cenšanos palīdzēt. Par labiem darbiniekiem. Tīrām, skaistām, ērtām telpām. Īpaši PALDIES 1.marta uzņemšanas nodaļas un pēc tam iekšķīgo slimību nodaļas mediķiem un darbiniekiem. Kas var likt justies labāk, ja jūti, ka kādam rūpi un tev palīdz, kamēr slikti jūties un esi bezspēcīgs. PALDIES!”

 

15.03.2024. “Izsaku pateicību Cēsu klīnikas personālam, kuri strādāja 2024. gada 14. un15. martā uzņemšanā. Īpaši pateicība ārstēm Kristīnei Žarkovai, Dagnijai Ķirsonai un Sandrai Kiršteinei. Līdz šim nebiju saskārusies ar tik profesionālu un vienlaikus cieņpilnu attieksmi no medicīnas personāla. Uzņemšanā pacienti bijām visādi, bet redzot, dzirdot pret visiem tik cilvēcīgu attieksmi, vēlējos ikkatram nosūtīt pateicību par Jūsu darbu. Cēsu Klīnika, šie darbinieki ir Jūsu vērtība! Ar cieņu, bijusī paciente”

 

03.2024. Iekšķīgo slimību nodaļai: "Medpersonāls viss super. Paldies Cēsu klīnikai, visiem kopā, jo komandai ir gars. Turat buru kopā. Cēsu klīnika ir labākā! N. Goba.”

 

03.2024. Iekšķīgo slimību nodaļai: “Pateicība 5.stāva kolektīvam. Milzīgs paldies S.Baltrokai un visām māsiņām, māsu palīgiem, sanitārītēm par jūsu iejūtību, profesionalitāti. Jūs mūsu omītes pēdējās dienas darījāt iespējami labākas. Kamēr viņa (Vija Platā) ar mums spēja komunicēt, vienmēr veltīja jums visiem pateicības vārdus. No sirds – Vijas tuvie.”

 

03.2024. Rehabilitācijas nodaļai: “Pateicos visiem speciālistiem, kas ar mani strādāja. Izcili profesionāļi, ļoti iejūtīga un sirsnīga attieksme pret pacientiem. Pēc 2 nedēļu ilga kursa jūtos fiziski un mentāli stiprāka ar pārliecību, ka jāturpina iegūtās zināšanas”; “Paldies speciālistiem: Lailai, Kristapam, fizikālās terapijas procedūru darbiniecēm, ergoterapeitēm par izcilo darbu un sirsnīgo attieksmi. Prieks par skaistām, mājīgām telpām. Lai visiem veselība un veiksmīga darbošanās”; “Ludmila Dubinska, fizioterapeite, ļoti sirsnīga, atsaucīga. Ieklausās pacientā un maksimālas norādes vingrojumu izpildē, lai sekotu labs rezultāts. Arī Kristaps un Laila sirsnīgi un profesionāli fizioterapeiti!”

 

1.03.2024. “Vissirsnīgākais paldies Bērnu nodaļas darbiniekiem par rūpēm, laipnību un sirsnību! Cieņa un rūpes pret bērnu joprojām ir jūsu stiprā puse. Īpašs paldies māsu palīdzei, kas strādāja 27.02. – lielisks klientu serviss, rūpes, komunikācija. Tas, ka darbinieks arī nākamajā rītā 6.00 spēj būt tik uzmanīgs pret guļošu bērnu un mammai novēlēt jauku dienu, parādot ne tikai profesionalitāti, bet arī cilvēcību, esot slimnīcā, nozīmē ļoti daudz. Paldies!”

 

02.2024. Pateicības rehabilitācijas nodaļai:  "Ļoti jaukas telpas, atsaucīgs, laipns personāls, profesionāli sniegtas procedūras, pēc kurām uzlabojās mana pašsajūta"; "Nodaļā visi darbinieki atsaucīgi un savu amatu prot. Esmu apmierināta. Vienīgais, ko gribētos, lai starp procedūrām būtu atstarpe kādas 10 minūtes"; "Sirsnīgs paldies visam rehabilitācijas personālam par sniegtajām procedūrām. Procedūras tika veiktas laicīgi un ar individuālu pieeju. Man ļoti patika, atgriezīšos atkārtoti"; "Liels paldies par speciālistu darbu, iejūtību, attieksmi"; "Dienas stacionārs. Paldies ergoterapeitam! Paldies fizioterapeitēm! Paldies procedūru māsām!"; "Ļoti laba speciālistu attieksme, laipna un profesionāla apkalpošana. Veselība jūtami uzlabojās. Liels paldies personālam"; "Sirsnīgs paldies par lielisko nodaļas māsiņu darbu, īpaši nodaļas vad. aizvietotājai Sandrai Kuhaļskai”; "Paldies apkalpojošam personālam par labi veiktu rehabilitāciju. Lai veicas!"

2023. gads

Vēlējos izteikt pateicību visam ķirurģijas nodaļas kolektīvam: īpaši dakterei Baibai Gabrānei, nodaļas vecākajai māsai Evitai, visām māsiņām un māsiņu palīdzēm par atsaucību un sirds siltumu, un rūpēm. Atrados nodaļā laikā no 28.08.23. līdz 08.09.23.

08.2023. Liels prieks par Cēsu klīnikas izaugsmi. Tik daudzas jaunas inovācijas ieviestas kā nekur citur. Var just, ka šī klīnika koncentrējas uz pacientu un kvalitatīvu ārstēšanas rezultātu. Paldies Jums!

09.08.2023. Pateicība ķirurģijas dienas stacionāram (endoskopijām): Super komanda, profesionāļi! Lieliska attieksme pret darbu. Paldies jums, dr. Egita Vītola Rabāce, māsa Diāna un dr. Linda Sosāre!

Paldies dr. Krauzei un Vidzemes mazinvazīvās ķirurģijas dienas stacionāra māsiņam. Patiešam sajūta, ka tevi gaida un rūpējas... Visu to labāko jums!

Biju pie ginekologa dr. Olenas, ļoti jauka, zinoša ārste. Valodas barjera pilnīgi netraucēja. Paldies dakterei no sirds.

Milzīgs paldies par brīnišķīgās, sirsnīgās, profesionālās ergoterapeites Baibas Gorovenko pakalpojumiem. Viņa ir ne tikai izcila profesionāle, kas palīdz man, 4 bērnu mammai, atgūt kustības iespējas rokai, pirkstam, bet arī psiholoģiski mani atbalstīja, uzmundrināja un cēla pašapziņu, nesavtīgi darot savu darbu pēc labākās sirdsapziņas." (Sindija Čaika, 21.07.2023.)

06.2023. Vēlos izteikt milzīgu paldies visam lielajam, draudzīgajam Cēsu slimnīcas kolektīvam! Jūs esat paši labākie, sirsnīgākie un pieklājīgākie! Natālija Keiša

Pateicība rehabilitācijas nodaļai. Paldies par brīnišķīgo apkalpošanu, ļoti iedvesmojošas ergoterapeita un vingrošanas nodarbības. Atsaucīgs Fizikālo procedūru māsiņu kolektīvs.

05.2023. Šeit ir lieliska fizioterapeite maziem bērniņiem - Eliza Astra Vectirane.

Pateicoties viņai, iemācījāmies gan laikus apvelties, iemācījāmies rāpot un nu jau stāvēt! Cilvēks savā pareizajā amatā! Paldies Tev, Elīza!

 

04.2023. Bijām ar dēlu uzņemšanā. Akūts laringīts. Ļoti laba komunikācija gan no medmāsu, gan ārsta puses.

03.02.2023. Rehabilitācijas nodaļai: Profesionāls, atsaucīgs, sirsnīgs kolektīvs! Viss bija ļoti labi.

 

06.02.2023. Vēlos izteikt pateicību ārstei ginekoloģei Olenai Maksymets! Ļoti profesionāla attieksme, cilvēciska attieksme, var just patiesas rūpes par sievietes veselību. Arī citi pacienti, cik jau dzirdēts, ļoti slavē ārsti un novērtē, ka ir tāda iespēja Cēsīs un var nokļūt pie viņas. Cerams, un reizē vēlējums, ka Olena Maksymets strādās Cēsīs un ka viņai ir radīti pilnvērtīgi darba apstākļi un palīdzība dzīvē vispār šājā laikā. Ar cieņu, Zaiga

2022. gads

 

12.2022. Atsauksme Google my business: Pati esmu mediķis un saprotu, ka nav viegli nevienā postenī. Reģistratūrā nu jau attieksme ir mainījusies uz labo pusi, bet gribētos operatīvāk, jo ja pacientam pieraksts pie ārsta 8.00 un reģistratūrā atveras 5 min vēlāk, ko darīt ja vēl jānokļūst uz kādu tālāku kabinetu un ir vēl kustību traucējumi. Ļoti laba komunikācija ar klientu operatori Ievu vienmēr laipna un atsaucīga. Vēlu Jums veiksmi un pilnveidot attieksmi pret cilvēkiem: gan darbiniekiem, gan pacientiem. Liene Botore

 

3.11.2022. Pateicība laikrakstā “Druva”: Sirsnīgs paldies Cēsu klīnikas ārstiem Voldemāram Vaivodam, Sandrai Ingai Baltrokai un Kristīnei Žarkovai. Paldies ķirurģijas, iekšķīgo slimību, diagnostikas un uzņemšanas nodaļu personālam. Austra Bundža

 

10.2022. Atsauksme Google my business: Ķirurģijas nodaļā viss personāls ir superīgs! Gan pirms, gan pēc operācijas. Paldies īpašs dr. G. Forstmanim par foršo smaidu!

 

08. – 09.2022. Atsauksme Google my business: Liels paldies Cēsu klīnikai par laipno, profesionālo un tai pat laikā personisko attieksmi. Tā turpināt! Anzela Larionova

 

Atsauksme Google my business: Ķirurģijas nodaļā viss personāls vienkārši super – gan pirmsoperācijas, gan pēcoperācijas laikā! Paldies! Īpašs paldies ķirurgam Erlendam Geruļskim. Ārsts ar īpaši jauku attieksmi! Rita Gaigala - Pavāre

 

10.08.2022. Pateicības vēstule: Izsaku sirsnīgu pateicību ārstam – ķirurgam Ruslanam Kovaļenko un visam medicīnas personālam, tajā skaitā, ēdināšanas blokam, par teicamu medicīnisko aprūpi 25. un 26. jūlijā, kā arī ambulatorajās pieņemšanās. Lai laipnība un profesionalitāte jums vienmēr klātesošas. Patiesā cieņā, Māris Bērziņš

 

06.07.2022. Atsauksmju anketa rehabilitācijas nodaļai no pacienta Viestura Kociņa: No sirds vēlos pateikties rehabilitācijas nodaļas komandai: Ivetai Runcei, Arnim Nullem, Līgai Rācenei, Kristapam Mozumačam un Baibai Gorovenko par pareizi nozīmētu ārstēšanu, jauko attieksmi, profesionalitāti, ārstējot plecu pēc traumas un operācijas. Novēlu Jums veselību, pacietību un izturību, turpinot darboties tik svarīgā nozarē.

 

25.04.-6.05.2022. Atsauksmju anketa par rehabilitācijas nodaļu: Liels un sirsnīgs paldies Ivetai Runcei reģistratūrā par izpalīdzīgo, laipno un ieinteresēto attieksmi! Liels, liels paldies par uzklausīšanu, iedrošināšanu un atbalstu, par sirsnīgo un draudzīgo atmosfēru, par gādīgo un rūpīgo attieksmi un, protams, par visām procedūrām, vingrojumiem un praktiskajiem padomiem visiem rehabilitācijas nodaļas speciālistiem: Arnim Nullem, Līgai Rācenei, Kristapam Mozumačam, Baibai Gorovenko, Jānim Bisniekam un Elzai Strazdiņai! Paldies! Ieva Kalniņa

 

03.06.2022. Atsauksmju anketa. Ļoti patika rehabilitācijas nodaļas darbinieku attieksme pret pacientu – vienmēr laipnas, atsaucīgas un pielāgo nodarbību, procedūru laikus. It sevišķi patika Māras Krūzes attieksme pret mani un manām veselības problēmām – visu izstāstīja, parādīja plakātā muskuļus, izskaidroja to darbību, manas problēmas un to risinājumu.

 

05.2022. Atsauksme Google my business: Ļoti laipnas un iejūtīgas reģistratūras darbinieces. Paldies par pozitīvu apmeklējuma pieredzi! Ella Nīgale

12.05.2022. Laikrakstā “Druva” publicēta pateicība: Paldies Cēsu klīnikas iekšķīgo slimību nodaļai par gādību, profesionalitāti, iejūtību grūtajā mediķa darbā. Paldies par izturību! Diāna Kaupe

07.05.2022. Atsauksme Google my business: Biju ar dēliņu, reģistratūras sievietes sagaidīja laipni un ar smaidu! Paldies liels dr.Erlendam, ļoti atsaucīgs, laipns, visu apskaidroja. Māsiņas arī super jaukas! Esmu ļoti priecīga.

25.03.2022. Atsauksme Google my business: Paldies visai 265. kabineta – mazinvazīvās ķirurģijas dienas centra komandai, māsiņām un personālam par laipno attieksmi pirms un pēc operācijas pie Dina Sumeraga dienas stacionārā! Patīkama pieredze, patīkama vide!

 

2021. gada decembris - 2022. gada janvāris

Par endoskopiskajiem izmeklējumiem. Man tika veikts gastroskopijas izmeklējums. Paldies personālam par sirsnīgo un cilvēcisko apkalpošanu. Lai Jums veselība, izturība, veicot šo atbildīgo darbu. Paldies!!!

 

2021. gada septembris - novembris

Gribēju pateikt lielu jo lielu paldies Cēsu slimnīcas personālam. Īpaši liels paldies foršajam ķirurģijas nodaļas kolektīvam un Dr. G. Forstmanim. Jūs esiet labākie!!! Tik labu attieksmi un rūpes es nebiju izjutusi, šeit rūp pacienti! Mīļie cilvēki, ir mums, Latvijā, vēl labi ārsti un rūpīgs, gādīgs personāls. Šajā saspringtajā Covid laikā ir tik daudz neiecietības un agresijas. Šeit to neizjutu nemaz, es biju aprūpēta, un tās pozitīvās sajūtas, ko devāt, es ilgi atcerēšos... Paldies!!!

Pateicos par brīnišķīgo aprūpi un ēdināšanu iekšķīgo slimību nodaļā. Rūta Jansone

Par diagnostiskajiem izmeklējumiem. Paldies par to, ka nekad nekavējat pieraksta laiku, vienmēr ir precīzi un varu plānot tālāk savu dienu. Izcili speciālisti un reģistratores.

2021. gada jūlijs - augusts

Liels paldies par sekmīgo ārstēšanu dakteriem Gustavam Laurānam un Gundaram Forstmanim! Paldies arī visam darbīgajam, iejūtīgajam un atsaucīgajam ķirurģijas nodaļas kolektīvam, kā arī pavāriem par garšīgo ēdināšanu! Ar cieņu, ex14/1 :)

Milzīgs paldies bērnu nodaļas personālam - abām ārstēm, medmāsām, sanitārei par patiešām profesionālo ieguldījumu mana mazā bērna aprūpē! Laipna attieksme, iejūtība un ieinteresētība veselības uzlabošanā ir ļoti būtiska! Jāņem vērā arī tas, ka mazuļi paņem daudz enerģijas no pieaugušajiem un nevienu brīdi nejutām tās trūkumu! Paldies būtu mazākais, ko varam pasacīt! Lai izdodas noturēt šo līmeni! Veselību, izturību!

Par rehabilitācijas nodaļas fizikālās terapijas māsu Līgu Ločmeli. Paldies Līgas māsiņai par sisrnību, pozitīvu attieksmi. Tas padara atveseļošanās gaitu vieglāku un patīkamāku.  A. Kreitāle

Pateicos par laipo apkalpošanu reģistratūrā, USG reģistratūrā, kā arī iejūtīgo, laipno un ātro izmeklēšanu - vairogdziedera USG. I. Dambe.

2021. gada maijs

 

Vēlos izteikt lielu paldies Dr. A. Barkam par profesionālu, ļoti cilvēcisku attieksmi, palīdzību un rūpēm manis ārstēšanā. Protams, tik pat lielu paldies saku ķirurğijas un dienas stacionāra centra darbiniekiem - Irinai, Mārai, Evitai, Birutai, Dacei, Dāvim, Maijai un pārējiem nodaļā strādājošiem, kā arī operācijas bloka darbiniekiem - Dr. A.Zēbergai, I.Liepiņai, Līnijai, Antoņinai, Savinai. Paldies par emocionālu atbalstu, aprūpi un uzmundrinājumu Līgai Jemeļjanovai, Izoldei Lācei, Sanitai Jansonei. Arī reğistratūras meitenēm - Anitai, Agitai, Mārītei. Es esmu lepna par Cēsu klīnikas darbiniekiem, kuri ne tikai ir profesionāļi sava amata veicēji, bet gan sirsnīgi, smaidīgi, izpalīdzīgi un empātiski pret jebkuru pacientu! 
PALDIES JUMS MĪĻIE! ❤❤❤ Daiga

 

Par otolaringologu dr. Dinu Sumeragu: “Rakstu sava vīra vārdā, viņam bija gadiem ielaists vidusauss iekaisums. Paldies Dievam, dakters Sumerags ir Cēsīs. Bija tepat operācija. Norit perfekts ārstniecības process. Tepat un tagad! 100% paldies klīnikas vadībai”.

 

Par ģimenes ārsti A. Stramkali: “Tiešām esmu PATEICĪGA ļoti, ka šī ārste atnāca (atgriezās) Cēsīs. Viņa ir stingra, zinoša un ar humoru. Uzticos. Tāpat arī ģimenes ārstes māsiņa Aiva. Ļoti labs tandēms. Visa laba vēlējumi!”

 

Par ambulatoro dermatologu: “Esam ļoti pateicīgi laipnajai ārstei (arī viņas otrai kolēģei). Tagad tepat, Cēsīs, ir iespēja noņemt nepatīkamu hematomu, pārbaudīt dzimumzīmes, u.c. veidojumus. Tiešām! Un paldies, ka klīnikas telpās ir “A – aptieka”.

2021. gada aprīlis

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Sirsnīgs paldies uzņemšanas nodaļas personālam par tik siltu, gādīgu, rūpīgu un profesionālu attieksmi. Jūs tiešām esiet paši labākie. Enģeļi. Lai Jums visiem veicas savās dzīvēs un esiet laimīgi!”

2021. gada marts

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: "Atkārtoti pārliecinājāmies ar ģimeni, ka šajā klīnikā strādā cilvēcīgi, gaiši, profesionāli un iejūtīgi darbinieki. Ar to arī viss ir pateikts. Paldies, mīļie! Turieties un, lai ātrāk visiem viegli kļūst un Covid izzūd. Veiksmi!”

 

2021. gada februāris

Par klīniku un Dr. Voldemāru Vaivodu: “Pozitīva un laipna attieksme gan no personālas puses stacionārā, gan no Dr. Voldemāra Vaivoda. Paldies.”

Par iekšķīgo slimību un reanimācijas un anestezioloģijas nodaļām (par katru darbinieku atsevišķi un visu komandu kopā) : “Vispirms par Intensīvās terapijas nodaļu. Šajā nodaļā pilnībā esi atkarīgs no personāla. Nav svarīgi, cik Tev gadu, pirmo reizi atrodoties šādā stāvoklī, psiholoģiski ir ļoti grūti. Līdz ar to, es neievērošu medicīnā pieņemto hierarhiju, bet vispirms runāšu par māsu palīgiem, sanitārītēm. Man šķiet, ka mani apkopa Elīna vai Elīza – kundze gados, redzams ar lielu stāžu un pati pirmā bija Silvana. Visas fantastiskas meitenes, nevienā brīdī man nebija sajūta, ka es prasu kaut ko nepareizu, lieku. Silvana, paldies, ka Tu tur esi. Elīna, Elīza – mīļās, jaukās meitenes, Jūs esat fantastiskas ar savu jautrību un vienkāršību. Kundzei gados, diemžēl, nezinu vārdu, paldies par pasniegto rīta kafiju. Līdz sirds dziļumiem pateicībā un mīlestībā pret Jums visām. Es ceru, ka kādu neaizmirsu. Par māsiņām – te nu nezinu vārdu nevienai no Jums. Redzu acis. Redzu attieksmi, redzu mīlestību pret darbu, cilvēkiem. Redzu NENORMĀLU slodzi. Mums, sabiedrībai, būtu jānēsā šos cilvēkus uz rokām, katra priekšā jāpaklanās, jānoņem cepure. Es nezinu, kā to visu pateikt, lai KĀDS SADZIRD, ka sistēmai trūkst darbinieku, ka darbinieki ir attiecīgi JĀATALGO, lai notiek paaudžu maiņa. Nav normāli tas, ka māsa nostrādā diennakti, aiziet mājās pagulēt, un nāk atpakaļ uz diennakti. Un viņa smaida, jautā, kā es jūtos... Intensīvajā nodaļā, man kā pacientam vismazākā saskare sanāca ar dakterīšiem. BET esmu pateicīga par labiem, uzmundrinošiem vārdiem. Braucot uz datortomogrāfiju, mani pavadīja dakteris Kreilis. Paldies hipnotizējoši laipno skatienu, kad braucām pa slimnīcas koridoriem. Laikam jau daktera attieksme palīdzēja man tikt galā ar iespējamo skābekļa trūkumu. Un paldies dakterim par padoto roku brīdī, kad bija nepieciešams tikt no datortomogrāfijas uz manu gultu. It kā sīkums. Bet tas daudz nozīmē cilvēkam, kas faktiski bija atkarīgs no citiem. Pirms mani pārveda uz nodaļu, sapratu, ja atvēršu muti pateicības vārdiem, tūlīt sākšu raudāt un tad diezin vai man pietiks skābekļa, lai tiktu līdz nodaļai. Tāpēc, šķiet, klusēju. Par Iekšķīgo slimību nodaļu. Es īsti nevaru runāt par konkrētiem cilvēkiem, jo nezinu vārdus, bet redzu to, ka arī šī nodaļa ir komanda šī vārda vislabākajā nozīmē. Ir dažādi darbinieki, katrs ar savu raksturu, bet viņus vieno viens – mīlestība pret savu darbu un cilvēkiem. Tā kā pacienti ir ar dažāda līmeņa saslimšanām, personālam nav viegli. Guloši, kopjami, ar garīgiem traucējumiem, ar ļoti, ļoti smagām diagnozēm. Saglabāt mīlestību, iecietību, pieļauju, ka varētu būt grūti. Sievietes cilā gulošus, lielus, smagus cilvēkus. Vai ir apzināts, cik no personāla māsām un māsu palīgiem ir veselas muguras? Manu radu saimē, kurā ir diezgan daudz māsu, nezinu nevienu, kam būtu vesela mugura. Es no sirds priecājos, ka mediķi ir vakcinēti. No maniem draugiem un radiem ir informācija, ka mediķi dzīvo nepārtrauktā stresā, trauksmes stāvoklī. Jācer, ka vakcīna vismaz šajā jautājumā palīdzēs. Pēc savas būtības, esmu nosvērta un racionāla, bet Covid mani pataisa traku, trauksmainu, pat par panikotāju. Kāpēc? Tāpēc, ka es neko nesaprotu. Liekas, ka kļūst labāk, krītu atpakaļ. Bailes. Viss, kas iepriekš kādreiz darīts pie saslimšanām, neveicina izveseļošanos. Un tagad par dakterītēm. Mana daktere ir daktere Ozoliņa. Paldies par mieru, siltajām acīm, attieksmi, iedrošināšanu, ārstēšanu (no kā gan es neko nesaprotu) par to, ka nepatīkamas ziņas var pateikt mierīgi, ka es pat īsti nenobīstos. Un dakterei Baltrokai paldies par to, ko, es ceru, viņa zina. Man tas bija ļoti, ļoti svarīgi, būtiski un manai ģimenei arī. Priekšlikums: Tie, kas ir atbildīgi par algām visaugstākajā līmenī, lūdzu, piedalieties vienu dienu “ĒNU DIENĀ” projektā kādā slimnīcā. PATEICĪBĀ, Ilze Dragone”.

 

2021. gada janvāris

Par Iekšķīgo slimību nodaļu un vadītāju Ozoliņu: “Sirsnīgi pateicamies par rūpīgu un sirsnīgu attieksmi un kopšanu visam kolektīvam!”

 

Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Esmu priecīga šajā nodaļā, personāls ir lielisks! Attieksme palīdz ātrāk tikt atpakaļ uz kājām. Mīļš un liels paldies!”

Par Iekšķīgo slimību nodaļu: “Paldies kolektīvam un nodaļas vadītājai par smaidiem, uzmundrinājumiem un visvairāk – profesionālu darbu. Jūs esat mums paši labākie!”

 

2020. gada decembris

Par ķirurģijas nodaļu: “Otro reizi esmu šajā klīnikā un tikai priecājos par to, cik laipna šeit ir attieksme. Pacientus te lutina, īpaši salīdzinot ar citām slimnīcām. Paldies sirsnīgs visai komandai un laimīgu Jauno gadu!”

Par bērnu slimību nodaļu: “Mīļas dakteres un māsiņas. Labi izskaidro visu, loģiski. Šeit ar mazuli jūtamies kā mājās. Tieši attieksmes dēļ, kas ir ļoti svarīga slimniekiem”.

2020. gada novembris

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Priecājos par nodaļā strādājošiem cilvēkiem, iejūtīgi un rūpīgi. Patīkama komunikācija, paldies Jums!”

 

Par Bērnu slimību nodaļu: “Mēs ar bērnu šeit jūtamies kā mājās, mierīgi, laipns personāls, atsaucīgs. Visu labi izskaidro un atbild uz jautājumiem. Mūsu ģimene ir patīkami pārsteigta un vēlam veiksmi, veselību un izturību visai nodaļai šajā laikā!”

 

2020. gada oktobris

Par ķirurģijas nodaļu: “Sirsnīgs un liels paldies par ļoti laipno aprūpi un ārstēšanu visiem nodaļas darbiniekiem”.


Par rehabilitācijas nodaļu: “Paldies par smaidu, sapratni un iejūtību – Ivetai un Alisei!


Par ķirurģijas nodaļu: “Suminājums visam nodaļas personālam, sākot ar Dr. Voldemāru Vaivodu un beidzot ar sanitārītēm, par rūpēm no 10. līdz 15. oktobrim. Lai Jums visiem pietiek spēks, veselība un sirds siltums!"


Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Liels paldies 4.stāva kolektīvam un ārstei Silvijai Ozoliņai par manu ārstēšanu. Nodaļas personāls ļoti iejūtīgs un izpalīdzīgs. Ļoti profesionāli veic injekcijas vēnās bez liekas durstīšanas. Bija patīkami ārstēties un paliek tikai vislabākās atmiņas. Paldies visiem jaukajiem cilvēkiem!!! Cieņā un pateicībā, Anna Grosberga”. 

Par ķirurģijas nodaļu un Evitu Šmiti: "Paldies par rūpēm, uzmundrinājumiem, vieglo roku un smaidu uz lūpām! Visur viss tik tīrs, smaržīgs. Šī nodaļa ir pelnījusi tikai to labāko! Tik gādīgas rokas un silti vārdi, paldies! Ķirurģijas nodaļā strādā zelta cilvēki! Ivetai Baltiņai par izpalīdzību negaidītā situācijā! Inita Luste Eglīte - uzmundrinoša māsa, patīkama! Nekad nedomāju, ka šādas nodaļas eksistē - pilnīgi ikviens personāla loceklis ir fantastiski laipni, atsaucīgi, sniedz uzmundrinājumu jebkurā situācijā un diennakts laikā! Tik liela atbalsta sajūta, ka visus procesus ir krietni vieglāk pārdzīvot. Ja vien es zinātu katras māsiņas, ārsta, sanitāra vārdu - tie visi ir pelnījusi vairāk nekā "paldies". Kā es vēlos nominēt Māru Plažio par maigāko asins ņēmēju. :) Sirsnīgs paldies ķirurgam V.Vaivodam - zelta rokas! Žēl, ka visu vārdus, uzvārdus neuzskaitu, bet MILZĪGS PALDIES!!!" Kitija

Par ķirurģijas nodaļu: "Vislielāko pateicību es izsaku māsiņai Mārai Plažio, visam ķirurģijas nodaļas kolektīvam par mīļu atsaucību. Lai jums visam kolektīvam būtu veselība, saticība, veiksme." I.Dūmiņa.

Par ķirurģijas nodaļu un dr.Forstmani: "Visi, ikviens, ikkatrs, kuru satiku šajās trijās dienās! Jūsu slimnīcā man tika veikta žultspūšļa operācija. Īpašais paldies dr. Forstmanim par labajām rokām un pozitīvismu. Visas nodaļas personāls - ikviens patiesi rūpējās, atbalstīja un uzmundrināja. Paldies Jums visiem!"

Dažādi: Vēlos izteikt pateicību slimnīcas darbiniekiem (abās reģistratūrās, speciālistiem - rentgens, acu ārsts utt.) par profesionālo un laipno attieksmi mana ārstniecības kursa laikā sasāpējušo problēmu risināšanā. Īpašu pateicību vēlos izteikt Ivetai Runcei par situācijas sapratni un atsaucību, fizikālās terapijas procedūru māsai Līgai Ločmelei par iejūtību, un fizioterapeitei Elīzai Astrai Vectirānei par palīdzību un iedziļināšanos problēmā. Cilvēciskā un iejūtīgā attieksme padarīja atveseļošanās periodu daudz vieglāku. Paldies visiem par jūsu darbu.
Ar cieņu, Ieva Eglīte - Trandlija

 

2020. gada septembris

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dr. Sandru Baltroku: “Izsaku sirsnīgu pateicību ārstējošajai dakterei un visam personālam par laipnu un sirsnīgu apkalpošanu”.

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Liels paldies personālam par pacietīgu iejūtību, sirsnību, laipnību. Var redzēt, ka cilvēki strādā ar sirdi un dvēseli

 

Par bērnu nodaļu un NMP un uzņemšanas nodaļu: “Mamma – ar savu meitu esam bijuši Rīgā, Siguldā un Cēsīs, tādēļ varu salīdzināt un esmu ļoti patīkami pārsteigta, cik Cēsīs ir lieliska personāla attieksme, mīļa, profesionāla. Gan uzņemšanas nodaļā, gan bērnu nodaļā. Laba apskates telpa, blakus personāls. Visu sīki izskaidro, ļoti patīkami. Bērnu atstāja uz novērošanu, ārsti līdz galam vēlas pārliecināties, ka viss ir kārtībā, man tas ļoti patīk! Vispār, dakteri gudri, jauki, saprot, kā rīkoties vislabāk. Meita – man patīk, ka šeit ir skaistas telpas, ēdiens garšīgs. Mīļas māsiņas. Mīksta gulta, moderna, patīkama. Daktere iedziļinās teiktajā, sīki visu izskaidro".

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Kopumā medicīnas sistēma strādā lēni, salīdzinot ar Padomju laiku, bet apzinos mediķu noslogotību. Jūlijā biju vienu reizi šajā klīnikā, tagad otru. Normāla slimnīca, ārstē labi”.

 

2020. gada augusts

Par Iekšķīgo slimību nodaļu un reanimāciju: “Esmu ļoti pateicīgs par abu nodaļu personālu kompetenci, laipnību un pretimnākšanu. Varu teikt un teikšu tikai to labāko! Dieva svētību novēlot, Andris Grots”.

Par Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru un Uzņemšanas nodaļu: “Personāls šajā nodaļā ir laipns, šeit jūtos droši. Esmu trešo reizi šajā klīnikā, braucu speciāli no Rīgas, jo zinu, ka Cēsu klīnikā ar mani vienmēr viss ir kārtībā. Arī uzņemšanas nodaļā, kad vīru ieveda smagā stāvoklī, jutāmies droši un profesionālas komandas aprūpēti. Par to mūsu ģimene esam no sirds pateicīgi. Šajā klīnikā telpas ir patīkamas, kolektīvs strādā kā komanda, to var just. Liela stresa situācijā mani nomierināja, redzu, ka katrs darbinieks zina, ko un kā darīt, tas dod miera sajūtu. Vairākus gadus mani ārstē Dr. Zupa, un arī viņas dēļ braucu tieši uz Cēsu klīniku, jo nevēlos mainīt citu ārstu Rīgā. Paldies ikvienam, kurš savu darbu dara no sirds un vēlas strādāt komandā, atbalstot kolēģus un mācot jaunos darbiniekus, rādot labu piemēru. Jo šis labais darbs turpināsies tālāk, jaunajos mediķos. Mums kā pacientiem ir svarīgi redzēt un just, ka mediķi ir kā viena ģimene: atbalstoši un laipni arī pret saviem kolēģiem, jo tas mums dod miera un drošības sajūtu. Paldies un, lai veicas turpmāk!”

Par Ķirurģijas nodaļu: “Aprūpe šeit ir cilvēcīga, laipna, malači! Ātri reaģē uz smagu stāvokli, veicot operāciju. Kolektīvs iejūtīgs, labs, patīkami šeit būt, lai gan slimnīca ir slimnīca. Lūgums, maigāk veikt Kovid analīzes. Paldies kolektīvam par patiešām – labo attieksmi pret pacientiem, mēs to novērtējam!”

 

2020. gada jūlijs

Ķirurģijas nodaļai: “Māsiņas šeit ir tiešām jaukas – atsaucīgas, rūpīgas, visu kārtīgi izskaidro, jaukas meitenes! Paldies par šo darbu!”

 

Bērnu nodaļai: “Personāls laipns. Fizioterapeite laipna, individuāla pieeja. Patīkami cilvēki, attieksme. Protams, apzinos, ka no pacienta daudz kas ir atkarīgs – būsi pats labs, citi arī būs labi pret Tevi: roka roku mazgā, abas baltas!”

Iekšķīgo slimību nodaļai: “Bieži guļu šajā klīnikā. Ērtības šeit ir, man iedeva individuālo istabu, jūtos lieliski, mierīgi. Māsiņu, sanitāru un ārstu attieksme ir ļoti laba, saprotoša, nopietna, patīkama, visi rūpējas te par mani. Māsiņas rūpīgas, līdzjūtīgas. Ja vajag zāles, uzreiz atnes vajadzīgās, tas ir patīkami. Sajūta, ka neesmu pamesta. Šī ir labākā klīnika man tuvākajā apkaimē. Sanitāri apvaicājas, kā jūtos, ko vajag. Visu vajadzīgo piegādā, malači! Ārste Baltkroka ārstē mani gadiem, cepuri nost! Un citas ārstes arī labas. Cenšas atrast slimību cēloņus. No draugiem, kuri šeit ārstējas, dzirdu daudz laba. Laba reputācija! Un tā arī ir realitātē. Ja runa ir par Cēsu klīniku, tad zinām, ka viss būs kārtībā un labi. Sirds līmenī jūtama pozitīvā attieksme, ko ar prātu saprast nevar. Paldies par kolektīva darbu! Pacienti to novērtē.”   

 

2020. gada jūnijs

Ķirurģijas nodaļai: “Visas nodaļas māsiņas un māsiņu palīgi ir ļoti atsaucīgi un palīdz visos gadījumos, kur rodas jautājumi. Smaidīgas, jaukas, prieks no tādām saņemt palīdzību. Jaukāk nemaz nevar būt! Paldies Jums!”

Iekšķīgo slimību nodaļai (5.stāvs): “Ātrā palīdzība mani atveda uz Cēsu klīniku. Visi darbinieki ar lielu atbildību izpilda savus darba pienākumus. Izsaku lielu pateicību visiem darbiniekiem. Cilvēki strādā ne jau par lielu algu.”

2020. gada marts - maijs

Iekšķīgo slimību nodaļai (4.stāvs): “Paldies dr. Irbei, fizioterapeitei Mārai Krūzei, u.c. Man ir uzticēts uzdevums pacientu Ainas, Brigitas un sevis vārdā, kuras uzturējās 415. Istabiņā 14.05. – 28.05., pakāpeniski, pateicoties par jauko attieksmi visam medicīnas personālam un apkalpojošajai komandai, kuras katru dienu iesāka ar smaidu, pieklājību, iecietību, uzmundrinājumu un, protams, par sātīgajām ēdienreizēm pavārītei Sarmītei! Vēlreiz liels, liels paldies visiem! Lai Jūsu sirdīs paliek smaids un gandarījums par padarīto darbu. Visu pensionāru vārdā – Aina, 84.g, Brigita, 77.g., Lilita, 68.g.

Par iekšķīgo slimību nodaļu: Vislielākā pateicība terapijas nod. virsārstei S.Ozoliņai par profesionalitāti un iejūtību manis ārstēšanā. Liels paldies visam nodaļas kolektīvam! A.Silicka

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: Esmu lepna par savu Cēsu klīniku, jo: 1) tajā strādā ļoti profesionāli mediķi - ārsti, māsiņas... 2) te ir čakls, iejūtīgs, atsaucīgs apkalpojošais personāls, 3) te ir ļoti tīra, sakopta vide, 4) atsaucīga, prasmīga, draudzīga komunikācija pret visiem slimniekiem, 5) ļoti garšīga ēdināšana. Ārstējos pandēmijas laikā, tāpēc īpašs paldies uzņemšanas nodaļas dakterei Tālerei, māsiņai Dacei un, protams, terapijas - nervu nodaļas 4.stāva ārstēm Batrokai, Irbei, visām māsiņām, visam apkalpojošam personālam. Liels paldies, lai Jums visiem izturība, laba veselība!

Jūs esat brīnišķīgi!

2020.g.maijā

Māsa R.

 

2020. gada februāris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Sirsnīgi pateicos dr. Grūbei un terapijas nodaļas darbiniekiem par līdzjūtīgo, atbildīgo, rūpīgo, pacietīgo darbu un attieksmi palīdzot manai mammai laika posmā no 21. janvāra līdz 3. februārim.”

Par iekšķīgo slimību nodaļu, dr. Inesi Irbi: “Pateicamies dakterei Inesei Irbei par profesionālo un iejūtīgo attieksmi ārstēšanā. Vēlam viņai veiksmi darbā un personīgajā dzīvē. Sirsnīgs paldies visam 4. stāva kolektīvam.”

Par Vidzemes Mazinvazīvās ķirurģijas dienas centru: “Esmu šajā nodaļā 3. reizi. Nodaļā ir klusums un miers. Personāls pienāk, apvaicājas, kā jūtos. Pirms operacijas detalizēti un patīkami izskaidro, kas notiks tālāk. Visu laiku ir kāds no darbiniekiem tuvumā – tāda ir sajūta atrodoties šajā nodaļā.” 

 

2020. gada janvāris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos pateikt mīļu paldies tieši nodaļas māsiņām, kuras čaklas kā bitītes dienu un nakti aprūpē vienlīdz rūpīgi katru pacientu. Paldies par to, ka darāt darbu no visas sirds. Pacienti to jūt, novērtē, un mums tas dod iedvesmu un spēku!”

 

Par bērnu nodaļu: “Šajā nodaļā strādā gaiši cilvēki. Kad palātā ienāk nodaļas darbinieki, man sirdī rodas prieks. Viņi ne vien spēj izstāstīt par bērnam vajadzīgo ārstēšanās procesu, bet uzmundrina, ar saviem interesantajiem stāstiem, padomiem un vienkārši – cilvēcību. Paldies, ka Jūs mūs darāt stiprus! Lai Jums visiem veicas un esiet laimīgi!”

2019. gada decembris

 

Par bērnu nodaļu: «Man patīk, ka es kā jaunā māmiņa šajā klīnikā jūtos droši gan par savu bērnu, gan pati sevi. Domāju, ka tā ir medicīnas personāla profesionālā attieksme un individuālās vērtības. Tas parāda augsto šīs klīnikas līmeni».

 

Par bērnu nodaļu: “Es šajā klīnikā atrodos dažas dienas un jūtos mājīgi. Man patīk, ka šeit pret mani izturas laipni. Kamēr blakus nav manas ģimenes, ja man kļūst skumji vai bailīgi, manī ir sajūta, ka varu aprunāties ar kādu no darbiniekiem, un atkal viss būs labi. Tas ir ļoti mīļi. Paldies!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Redzu, ka šajā nodaļā atrodas smagi pacienti un personāls smagi strādā, lai viņiem palīdzētu. Es novērtēju ikvienu darbinieku un redzu, ar kādu spēku viņi nāk katru dienu uz darbu. Ne tikai ar spēku, bet arī ar mīlestību pret šo darba vietu un mums, sabiedrības locekļiem. Novēroju, cik svarīga ir katra no personāla darbiniekiem attieksme pret pacientiem. Katram pacientam viņi spēj atrast īsto pieeju un ne tikai sniegt palīdzību ar medikamentiem, bet aprunāties, cik to atļauj viņu aizņemtās ikdienas darba laiks. Es apbrīnoju šo cilvēku vēlmi katru dienu nākt un sniegt sabiedrībai labāko aprūpi. Jaunajā gadā novēlu visiem spēku, jo mums viņi ir vajadzīgi! Liels paldies par šo vienreizējo ikdienas darbu. Tikai, nonākot līdz palātai, es tā pa īstam apzinājos, cik svarīgi ir mūsu slimnīcu darbinieki”.

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Patīkams pārsteigums, pretējs priekšstatiem par medicīnas iestādēm, mani sagaidīja Cēsīs. Kad nonācu Uzņemšanas nodaļā, tā bija noslogota. Taču es kā pacients nejutu paviršību, sliktu attieksmi vai to, ka man ir pārlieku ilgi jāgaida. Es redzēju saliedētu komandas darbu, iejūtīgus medicīnas darbiniekus un galvenais – vēlmi man palīdzēt. No sirds vēlos pateikt paldies visiem Cēsu klīnikas darbiniekiem par kvalitatīvo darbu, ko darāt sabiedrības labā. Īpašs paldies, protams, Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem par to, kādi Jūs esat un, neskatoties uz slodzi, Jūs turpināt kvalitatīvi strādāt savu darbu. Es to protu novērtēt. Un domāju, ka neesmu vienīgais. Lai veicas arī turpmāk!”

 

2019. gada novembris

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Vēlos pateikt cilvēcīgu un sirsnīgu paldies Jūsu komandai par iejūtīgu un profesionālu attieksmi. Pie Jums es jutos drošībā. Un pacientam smagos brīžos tas ir pats svarīgākais psiholoģiskais balsts. Lai viss labais, ko Jūs sniedzat sabiedrībai, dubultā atgriežas pie Jums atpakaļ. Svētīgu gada nogali un lai Jaunais gads nes panākumus un prieku!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Novembrī atrados “Cēsu klīnikas”  ķirurģijas nodaļā. Teikšu godīgi, biju nobijusies no paredzētajām procedūrām. Taču patiesu sirdsmieru man sniedza Jūsu, nodaļas komandas, atbalsts, profesionālā pieeja un dziļā empātija. Saprotu, ka Jūsu darbs ir smags, bet Jūs to paveicat viegli un mums, pacientiem, jaukā un patīkamā veidā. Paldies par to, kā Jūs strādājat. Jūs esat atjaunojuši manu ķermeni un apziņu, cik Latvijā dzīvo un strādā brīnišķīgi cilvēki!

Mīļš Jums paldies no visas sirds. Lai Jums katram veicas dzīvē, pietiek izturības, veicot svētīgo darbu, un lai Cēsu klīnikas kolektīvam priecīgi Ziemassvētki!”

 

2019. gada oktobris

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku visdziļāko pateicību Cēsu slimnīcas terapijas nodaļas kolektīvam un dakterei Silvijai Ozoliņai par iejūtīgo un laipno personāla attieksmi un operatīvo ārstēšanu. Tik jauku pacientu aprūpi neesmu piedzīvojusi. Jūtos atveseļojusies un uzņēmusi spēkus darba turpināšanai. Novēlu visiem labu veselību, daudz enerģijas un jaukus atpūtas brīžus.” Ar cieņu, Anna Grosberga

Par NMP un uzņemšanas nodaļu, darbinieci Karīnu: “Ļoti smaidīga. Vairāk tik pozitīvu cilvēku! Arī kolektīvs smaidīgs un atsaucīgs.”

Par bērnu nodaļu: ”Sirsnīgs paldies mīļajam kolektīvam par rūpēm un gādību. Jūs esiet mūsu, sabiedrības, sargeņģeļi. Lai Jums pašiem stipra veselība un prieks, darot tik svētīgu darbu”.

 

2019. gada septembris

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Izsaku pateicību Iekšķīgo slimību nodaļas medicīniskajam personālam un dakterei Grūbei, māsiņām un sanitārēm par manu ārstēšanu un aprūpi. Liels paldies!” Maija Juškēviča.

Par ķirurģijas nodaļu: “Jūsu nodaļā atradās mans tēvs. Redzot viņa situāciju un veselības stāvokli, vēlos no sirds Jums pateikt paldies par to, ar cik labu attieksmi Jūs viņu aprūpējāt un gādājāt, lai viņš justos pie Jums komfortabli, droši un labi. Mīļš un sirsnīgs paldies. Lai Jums pašiem savās dzīvēs veicas. Mūsu ģimene novērtē to, cik labi Jūs veicat savu darbu!”

 

2019. gada augusts

Par bērnu nodaļu: “Mīļās māsiņas, vēlos teikt sirsnīgu paldies Jums par Jūsu darba mīlestību un centību. Šo darbu ikviens nevar veikt, bet Jūs to dariet lieliski. Paldies no sirds un veiksmi Jums arī turpmāk! Jūs esiet eņģeļi pacientiem.”

Par uzņemšanas nodaļu: “Uzņemšanas nodaļu raksturotu kā drošu vidi smagā situācijā. Šeit nonākot ar ģimenes locekli, kuram bija vajadzīga palīdzība, redzēju, cik profesionāli pieiet medicīnas darbinieki, cik uzmanīgi un iejūtīgi veica savu darbu. Es jutos pārliecināta par savu tuvinieku un noslēgumā arī tuvinieks veiksmīgi un ātri atguva stipru veselību. Es ticu, ka tas ir, pateicoties Jūsu komandas darbam. Paldies Jums no sirds!”

 

2019. gada jūlijs

 

Par ķirurģijas un NMP un uzņemšanas nodaļām: “Paldies Jums par lielisko uzņemšanu, izmeklēšanu žultspūsļa iekaisuma identificēšanu un veikto apārstēšanas kursu. Paldies par iejūtību un izpratni". (Juris Lagzdiņš)

Par bērnu nodaļu: “Šajā klīnikā ar bērnu esam otro reizi un abas reizes ir bijusi lieliska pieredze! Šeit jūtamies kā mājās. Par mums rūpējas, apvaicājas, vai viss ir kārtībā. Jūsu klīnikas darbinieku pozitīvā enerģija ir nebeidzama. Tas iedvesmo pacientus un viennozīmīgi – dod vajadzīgo spēku, lai ātri un veiksmīgi atveseļotos. Paldies Jums visiem un veiksmi turpmāk, lai viss labais, ko Jūs dodiet pacientiem, desmitkārtīgi atgriežas atpakaļ pie Jums!”

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Mūsu valstī ir, ar ko lepoties! Tie ir Cēsu klīnikas darbinieki. Visi šeit sastaptie – gan ārsti, gan sanitāri, gan māsas. Gaiši, strādīgi, godprātīgi un iejūtīgi cilvēki. Brīnišķīgs personāls! Lai Jums izturība un svētība, strādājot ar slimniekiem. Paldies, paldies un vēlreiz – paldies Jums!”

 

 

2019. gada jūnijs

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies jaukajam kolektīvam par atbalstošu un uzmundrinošu attieksmi. Šajā klīnikā un konkrēti ķirurģijas nodaļā jutos kā mājās. Jūsu cilvēcība ir vērtīgāka par zeltu. Lai Dievs dod Jums veselību un lai Jūsu mīlestības un rūpju pietiek visiem pacientiem. Paldies par Jūsu darbu!“.

 

Par bērnu nodaļu: “Vēlos pateikt, ka šajā nodaļā strādā lieliski darbinieki, kuri ar labu vārdu rada smaidu man un, galvenais, manam bērnam. Sirsnīga un labestīga attieksme. Prieks, ka mūsu valstī ir tik pozitīvi un gudri cilvēki, kuri strādā sabiedrības labā. Jūsu klīnika ir labākā!”

 

2019. gada maijs

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Jūsu slimnīcā biju pirmo reizi un varu pateikt visu tikai labāko. Pirmkārt, Jums ir augsta līmeņa profesionāļu komanda, un, otrkārt, šeit valda cilvēcība. Man viss tika izskaidrots, tika veiktas pārbaudes un redzēju, ka personāls no sirds dara savu darbu un rūpējas par mani. Es jutos drošībā. Sirsnīgs Jums paldies. Esot ārzemēs, var labi saprast, kā darbojas attiecīgā nozare. Un Jūsu klīnikā ir labi. Lai veicas Jums visiem arī turpmāk, un ir vienmēr iedvesma palīdzēt cilvēkiem kļūt laimīgākiem.” 

 

“Liels paldies par ļoti atsaucīgu, laipnu un profesionālu palīdzības sniegšanu visam uzņemšanas personālam”. 

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos izteikt lielu, lielu paldies manai ārstējošai ārstei Martai Grūbei par ļoti eleganto, profesionālo un vienkārši cilvēciski jauko attieksmi. Jāsaka, sen neesmu tik labi juties, kā pēc viņas aprūpes. Protams, paldies arī dakterei Ozoliņai, jo ar viņas gādību, palātas biedri “labojas” un bija iespējams pagulēt, tātad – efektīga ārstēšana. Ļoti liels paldies, sevišķi jaukajai māsiņai Evijai! Tik jauka attieksme un tik “viegla roka”, apgrīnojami! Tāpat paldies māsiņām Sandrai un Tatjanai. Liels paldies Jums visiem!” 

 

2019. gada aprīlis

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Vēlos pateikt paldies visam nodaļas personālam par labo attieksmi. Visu vajadzīgo laipni, sīki izskaidro, neviens nepaceļ balsi. Patīkami cilvēki, un tas pacientu noteikti stiprina. Lai veicas nodaļai arī turpmāk!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Jauka attieksme. Pacients tiek apčubināts, pienācīgi aprūpēts. Jūtos, kā ģimenē. Uzsverot darbinieku profesionālo pieeju, rūpīgumu. Tas ir retums. Gultas veļas vienmēr tiek nomainītas, māsiņas šajā nodaļā ir kā radītas konkrētajam darbam. Personāls kā uz atlasi paņemts! Katrs ir augsti profesionāls darbinieks ar individuālu, skaistu un vajadzīgo pieeju pacientam. Paldies no sirds. Lai gan pacienti mēdz būt kaprīzi un neapmierināti, mēs visi esam Jums pateicīgi un novērtējam visu, ko Jūs darāt mūsu labā. Tāpat arī mūsu ģimenes!”

 

Par bērnu nodaļu: “Šajā nodaļā ir labi, personāls rūpējas par pacientiem. Patīk, ka labi izskaidro, kādas zāles dod pacientam un kā tās palīdzēs. Jauka attieksme, gudri darbinieki. Sirsnīgs paldies par labo attiekmi!”

 

2019. gada marts

Par fizioterapeiti: “Gribēju izteikt sirsnīgu pateicību fizioterapeitei Ludmilai Dubinskai par viņas profesionālo palīdzību saistībā ar osteohondrozes radītām veselības problēmām.”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esam bezgala pateicīgi par Jūsu sirsnību, izrādīto pacientei G. Rasnacei, kuru ievietojām smagā veselības stāvoklī. Ļoti jauka un zinoša daktere S. Ozoliņa un viss nodaļas personāls. Sirsnīgi pateicamies medicīnas māsiņām par jauko attieksmi pret slimnieci. Mīļas sanitārītes! Sirsnīgs paldies. Novēlam Jums būt arī turpmāk tikpat jaukām!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esmu bijusi vairākkārt šajā klīnikā un dažas reizes Rīgā. Te viss apmierina, ārsti visu paskaidro detalizēti. Laipna ārste Ozoliņa – kamēr neizārstēs kārtīgi un līdz galam, mājās nelaidīs. Tāda pieeja bija arī  pagājušajā gadā, tādēļ šeit jūtos lieliski. Paldies par to!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Cēsu klīnikā attieksme ir rūpīga, labi, profesionāli aprūpē. Priecājos, ka nokļuvu šajā klīnikā, šeit uzreiz tiku pie nepieciešamajām sistēmām. Pateicoties medicīnas personālam, beidzot ir zināms manas izārstēšanās rīcības plāns. Ārsts Geruļskis ir sirsnīgs, izskaidro cilvēkam saprotamā valodā, nevis “ārstu frāzēs”. Cilvēcīga attieksme, ārsts nāk četrreiz dienā un skatās, kā jūtos, pienācīgi aprūpē. Paldies ārstam un visai komandai! Jūs esiet cilvēki īstajās vietās.”

 

Par bērnu nodaļu: “Šodien ir mana pirmā diena šajā klīnikā. Man patīk. Viss notiek labi, mierīgi. Māsiņas ir jaukas un labi izdara savu darbu. Esmu priecīgs un pateicīgs, jo jūtos šeit droši – ticu, ka ātri un sekmīgi izveseļošos!”

 

2019. gada februāris

Par bērnu nodaļu: “Paldies par personāla jauko attieksmi.”

 

Par NMP un zņemšanas nodaļu un iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Baltroku: “Liels paldies dakterei Sandrai Baltrokai par viņas rūpīgo darbu. Viņa vienmēr ir ļoti rūpīga, laipna. Bieži pārbauda pacientu stāvokli. Pie viņas var vērsties ar veselības jautājumiem. Viņa ir zinoša, labprāt atbild uz pacientu jautājumiem. Vēlu viņai pašai labu veselību. No visas sirds saku sirsnīgu paldies. Viņa ir ļoti vajadzīga mums - slimajiem. Kā arī paldies par rūpīgu un profesionālu darbu, sirsnīgu attieksmi visai uzņemšanas nodaļai”.

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Paldies, bija ļoti labs piedzīvojums. Biju labi aprūpēts un viss tika savlaicīgi izskaidrots. Ļoti patīkama attieksme no personāla. Gan aprūpē, gan aprunājas. Paldies par Jūsu kalpošanu!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Baltroku un personālu, Mariju un Valentīnu: “Cēsu klīnikā nonāku jau vairākus gadus gan akūti, gan hroniski. Tādēļ varu salīdzināt ar citām klīnikām. Arī citās klīnikās ir labi, bet Cēsu klīnika atšķiras ar kaut ko īpašu, gribu teikt - ar savām “iekšējām rezervēm” – slimnieku un ārstējošo personālu. Sirsnība un vēlme ieskatīties pacienta garīgajā noskaņojumā, kas, bez šaubām, arī nosaka ārstēšanās panākumus. Jautājumu: “Kas tad nospiež?” man uzdod daktere Baltroka, un es viņai par to esmu pateicīga. Paldies arī laipnajām māsām, kas ir nevainojamas savā darbā. Sanitārēm, apkopējām, kas ienāk palātā ar dabisku humoru, jokiem un “ārpusslimnīcas” cilvēcisko atmosfēru. Beidzot ar izcilo slimnīcas virtuvi, izdomu dažādojot ēdienu, ar ko var sacensties pat mājās gatavotais. Man ir vislabākie vārdi un pateicība visiem klīnikas darbiniekiem, nenosaucot katra vārdu. Jūs esiet spēcīga un laba komanda! Mīļš paldies par attieksmi un izturību Jums, vislabākajiem!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Paldies visam Cēsu klīnikas terapijas nodaļas kolektīvam par palīdzību un iejūtību”.

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dakteri M. Čuguri: “Nav vārdos izsakāms paldies dakterei Čugurei. Liels paldies visam neiroloģijas nodaļas kolektīvam – māsiņām, sanitārēm par smaidu un atsaucību, arī par mūsu pacientu vēlmju uzklausīšanu, mūsu kaprīžu saprašanu. Paldies dakterei Čugurei ne tikai par ārstēšanu, bet arī par atsaucību un godīgumu. Laimīgu 2019. gadu visam Cēsu klīnikas kolektīvam!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļas dakteri Māru Čuguri un māsu Ritu Ozolu: “Paldies par uzņemšanu un izguldīšanu istabā ar vienu gultu, kur savas sāpes varēju netraucēti izpaust, netraucējot citus. Patīk dakteres tiešais, īsais skaidrojums un bez ierunas to arī darīju. Visam personālam arī izsaku pateicību, ka uz maniem nakts izsaukumiem nāca dot pretsāpju zāles. Sevišķi vēl jāizceļ Rita Ozola, kura ar savu laipno pieeju slimniekam rosina viņu notiesāt ēdienu un, kad esi paēdis, rodas sajūta, ka sāku atveseļoties. Liels paldies Cēsu klīnikai un ātrajai, laipnajai “avārijas brigādei”!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu un dakteri M. Čuguri: “Iestājos klīnikā ar asām sāpēm mugurā un kājā. Pateicoties dakteres iejūtībai un augsti profesionālai ārstēšanas kursa noteikšanai, pēc tā atgriezos mājās optimistiskā noskaņojumā ar skatu uz nākotni. Kaut gan esmu jūrmalniece, varu viennozīmīgi teikt, ka “mazā provinces” klīnikā strādā augsti profesionāls speciālists. Pat “Rīgas Austrumu klīnikas” slimnīcā man nespēja dot to, ko sniedza šī lieliskā daktere. Lai viņai veselība un uzņemšanās vēl ilgiem darba gadiem!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “Liels paldies dr. Gunāram Siliņšmitam par pozitīvo attieksmi man grūtajā brīdī. Liels paldies”.

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu un dakteri Gunāru Siliņšmitu: “Dakteri un māsiņas izturas patīkami. Dakters uzklausa visu pacienta teikto un pamāca, kā būtu labāk rīkoties. Kad mani atveda uz slimnīcu, no mediķu puses ar mani strādāja puisis un meitene, varu teikt visu tikai labāko. Prieks par jaunajiem mediķiem, viņu rūpīgumu, iejūtību, profesionalitāti un tik cilvēcīgi patīkamu attieksmi. Lai veicas Latvijai un paldies par tik labu darbu sabiedrības labā!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu un māsiņu Angeliku: “14. februārī no plkst. 17.-19. atrados Cēsu klīnikasuzņemšanas nodaļā. Paldies visai uzņemšanas nodaļai par teicamu aprūpi un profesionalitāti, kā arī īpašs paldies māsiņai Angelikai par veiksmīgo dūrienu manā štruntīgajā vēnā!”

 

Par NMP un uzņemšanas nodaļu: “17.februārī mana sieva Regīna Vucāne atradās Cēsu klīnikas uzņemšanas nodaļā. Fantastisks personāls, dakteri Gundars un Kārlis, arī visas māsiņas. Viss notika ātri, profesionāli. Pārsteigts par klīnikas telpām – tīrs, kārtīgs, bez slimnīcām raksturīgajām smakām. Tik patīkami pārsteigts sen nebiju bijis!”

 

2019. gada janvāris

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Patīkami redzēt kvalitatīvu attieksmi un pilnīgu pacientu aprūpi. No sirds paldies visai nodaļai. Šāda attieksme ir tas, kas paceļ pacientu un palīdz ātrāk atveseļoties pozitīvā vidē. Veiksmi Jums visiem!”

 

Par bērnu nodaļu: “Ir patīkami redzēt, cik rūpīgs ir nodaļas personāls pret manu mazo bērnu. Atrodoties neklātienē, mana sirds ir mierīga, un tas mums, vecākiem, ir pats svarīgākais – ir pārliecība, ka mūsu mazie tiek pienācīgi aprūpēti. Sirsnīgs Jums paldies!”

 

Par iekšķīgo slimību nodaļu: “Esmu pateicīgs nodaļas darbiniekiem par nopietno un akurāto darbu, kas tiek ieguldīts mūsu sabiedrībā. Saprotu, ka darbs šajā nodaļā nav viegls, bet esmu pārliecināts, ka komanda lieliski ar visu tiek galā. Izturību, spēku un veiksmi darbos komandai, kā arī – 

perosnīgo laimi šajā gadā un turpmāk vienmēr. Malači, prieks skatīties un iedvesmoties!”

 

Par ķirurģijas nodaļu: “Mīļš paldies nodaļas ārstiem un māsiņām, kā arī pārējiem darbiniekiem par sirsnību, iejūtību un čaklu darbu. Visi pacienti tiek individuāli aprūpēti un uz visiem jautājumiem tiek sniegtas atbildes. Patīkama attieksme. Es lepojos ar Cēsu klīnikas kolektīvu. Spēcīgas personības ar skaistu sirdi un drošām zelta rokām!”

bottom of page